FOR INDUSTRY FOR INDUSTRY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu
Strojírenství
Povrchové úpravy
Energetika a elektrotechnika
Logistika

Najdete na veletrhu - FOR INDUSTRY


Dlouhotočné automaty MANURHIN

Vystavovatel: TAJMAC - ZPS a.s. - Hala 3 - B16

Jediný český výrobce a jeden z mála evropských výrobců dlouhotočných CNC automatů, firma TAJMAC-ZPS ze Zlína, plánuje přivézt v květnu do Prahy hned tři modely ve Zlíně vyráběných strojů MANURHIN. Tři stroje MANURHIN na jedné výstavě či veletrhu firma doposud nikdy nepředstavila. Vysoká poptávka po těchto strojích na tuzemském trhu a rostoucí zájem návštěvníků i vystavovatelů o pražský veletrh FOR INDUSTRY tak vyústily v nový rekord. V současné době je již v tuzemsku instalováno přes 250 strojů MANURHIN u více než 70 firem. V roce 2018 otevře TAJMAC-ZPS novou montáž a bude tak umožněno navýšení kapacity výroby dlouhotočných CNC automatů MANURHIN, což umožní nejen uspokojit rostoucí poptávku v ČR a SR, ale i vstup na nové trhy, do kterých z důvodu malé kapacity nebylo dosud ekonomicky zajímavé investovat. Pro české zákazníky zabývající se soustružením dílů z tyče do průměru 32 mm je firma TAJMAC-ZPS atraktivní nejen produktivitou strojů (stroje MANURHIN obrábí materiál až 4 nástroji současně), ale také dostupností náhradních dílů, okamžitým servisem (v době akumulace práce může využít k servisu kapacitu pracovníků montáže) a rovněž silným týmem aplikačních techniků, který se zabývá technologickou podporou zákazníků strojů MANURHIN.


Svařovací vybavení pro přivařování svorníků a izolatérských trnů pomocí strojů vybavených akumulátorem

Vystavovatel: Hana Pospíšilová - PROWELD - Hala 3 - C09

Svařovací vybavení pro přivařování svorníků a izolatérských trnů pomocí strojů vybavených akumulátorem zaručuje vyšší flexibilitu nasazení a rovněž snížení nároků na přípravu pracoviště v rozsahu elektro připojení. Relativně vysoká kapacita, počet svarů na jedno nabití, umožňuje a zabezpečuje bezproblémové nasazení bez připojení do sítě a nutnosti dobíjení. V podstatě touto inovací, kondenzátorové přivařování svorníků bez nutnosti zapojení stroje do sítě 230 V, s akumulátorem, posouvá tuto techniku směrem k nářadí, které je možné použít prakticky všude. Logicky se zvyšuje také možnost nasazení.


Kogenerační jednotka Micro T30 AP

Vystavovatel: TEDOM a.s. - Hala 3 - A29

Kogenerační jednotka Micro T30 AP - typické vlastnosti:
Malé nároky na prostor - Kompaktní rozměry umožňující instalaci jednotky i do stísněných prostorů.
Plug & Play - Díky provedení vše v jednom a neventilované kapotě odpadají složité stavební úpravy.
Automatický provoz - Díky sofistikovanému řídicímu systému pracuje jednotka zcela automaticky.
Velmi tichý chod - Těsně uzavřený protihlukový kryt zaručuje tichý chod jednotky.
Dlouhá životnost - Kvalitní zpracování a pravidelná údržba zajišťují dlouhou životnost agregátu.
Nastavitelný elektrický rozvaděč - Oddělený otočný rozvaděč umožňuje nastavení polohy podle dispozic prostoru.
Možnosti nasazení - hotely a penziony, čističky odpadních vod, nemocnice, školy, aquaparky, nákupní centra, domovy pro seniory atd.


Digitální odměřování polohy

Vystavovatel: JIRKA a spol., s.r.o. - Hala 3 - A15

Společnost v této oblasti představí nejnovější verze digitální indikace TS-MAX, magnetická lineární pravítka a samozřejmě i tradiční sortiment odměřování. Dále budou k vidění osvědčené digitální profilprojektory, které jsou oceňovány zákazníky pro jejich snadnou obsluhu, robustnost a cenovou dostupnost. Nedílnou součástí prezentace firmy bude ukázka měřidel a kontrolních přístrojů pro strojírenství.


Obnovitelná energie
Obnovitelná energie ČEZ ESCO loni zvýšilo tržby o 45 procent na 4,5 miliardy korun Viesmann má vlastní zdroj čisté elektřiny. Jde to i bez dotací Inventura větrné energetiky v Evropě a ve světě v roce 2017 Vzniká Svaz moderní energetiky Investice do nových větrných elektráren v Evropě mají letos růst Infotherma 2019 - Moderní domy budoucnosti a jak se v nich bude žít
Závěrečná zpráva 2017

Závěrečná zpráva 2016

Závěrečná zpráva 2015

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje