FOR INDUSTRY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu
Obory veletrhu
Strojírenství
Povrchové úpravy
Energetika a elektrotechnika
Logistika

FOR INDUSTRY

INSTANTPLATBA DOKÁŽE ZKRÁTIT DOBU SPLATNOSTI

INSTANTPLATBA DOKÁŽE ZKRÁTIT DOBU SPLATNOSTI

Jak zajistit, aby dlouhá doba splatnosti neohrožovala vaše podnikání, představí společnost Investiční aukce. Díky její službě instantPlatba mohou podniky své prostředky získat již za 3 dny od vystavení faktury. Prostředky, které doposud měly vázané u svých odběratelů tak mohou využít pro chod a rozvoj společnosti. instantPlatba pomáhá malým a středním podnikům ustát smluvní podmínky velkých společností a zároveň dosáhnout na více zakázek.

instantPlatba již profinancovala přes 280 000 000 Kč více než 65 klientům z oboru strojírenství, energetiky, IT, logistiky, stavebnictví a dalších. Pokud vás zajímá možnost financování bez využití drahých bank a chcete získat více informací,  navštivte nás dne 11. 5. 2016 od 13 hodin v PVA EXPO PRAHA. V rámci doprovodného programu pořádaného portálem EDIZone se dozvíte nejen o současných možnostech elektronické komunikace s vašimi obchodními partnery, ale také o výhodách, které elektronizace přináší podnikové ekonomice, účetnictví a logistice.

2016-04-20 15:02:42 Více


1.Toušeňská mezi vystavovateli FOR INDUSTRY

Společnost se především zabývá výrobou pneumatických tryskacích zařízení. Dále zákazníkům nabízí tyto služby:  tryskání, matování, balotinování, kuličkování (shot-peening), sweeping a následné povrchové úpravy (práškové lakování do rozměrů 8x4x2m a 2000kg).         

 

2016-04-20 13:32:04 Více


Informační systém QI: vyrábějte efektivně, dodávejte včas

Automatizace procesů se v poslední době stává nutností. Zároveň je ale důležité myslet na jejich optimalizaci. A právě zde možnosti běžných ERP systémů končí. Obvykle totiž nezahrnují nástroj pro pokročilé plánování výroby APS. Unikátní řešení nabízí informační systém QI, který jako jeden z mála softwarů na českém trhu APS integruje. Společnostem v prvé řadě pomáhá s automatizací, na vyšší úrovni také s optimalizací. Dodržování zákaznických termínů, zkrácení dodacích lhůt a efektivní čerpání kapacit jsou pak příjemnou denní realitou.

Co QI umí?

Zajistí aktuální náhled na stav zakázek. Aby přislíbené termíny objednávek odpovídaly realitě, informační systém pro každý zohlední klíčové údaje, například dříve slíbené zakázky a aktuálně dostupné kapacity. Obchodní ředitel tak může klientům garantovat reálné termíny dodání.

Připraví pokyny pro plánování výroby i její řízení. APS aktivně pracuje s daty z QI. Optimalizuje pracovní fronty dle priorit, při plánování operací je zohledněna i dostupnost materiálů a polotovarů. Výrobní ředitel má díky tomu neustále k dispozici detailní analýzy, ale také návrhy k nákupu materiálu.

Modeluje průběh výroby. APS při simulaci vychází z aktuálního výrobního plánu, na jehož základě navyšuje požadované zdroje. Vedoucí výroby díky tomu dostane v přehledných tabulkách zpětnou vazbu například na náhlé navýšení kapacit nebo zkrácení dodacích lhůt materiálu. Díky tomu firma dopředu zjistí, jak se přizpůsobit nenadálým událostem.

Nejen o automatizaci, optimalizaci, plánování výroby a možnostech informačních systémů si s Vámi rádi popovídáme na našem stánku. Najdete nás v hale 4 na stánku společností DC Concept  (QI), Melzer (implementace) a inSophy (APS).

2016-04-18 11:31:02 Více


Infinia Retail představí unikátní a inovativní pokladní systém

Přijďte se na veletrh FOR INFOSYS dozvědět více o jedinečném a inovativním pokladním systému INFINIA, který Vám umožní snadnou instalaci, intuitivní ovládání a efektivní použití. Součástí pokladního systému je plně integrovaný platební terminál s možností bezkontaktního systému platby. Díky pokladnímu systému INFINIA budete mít přehled o stavu zásob v reálném čase na všech provozovnách, včetně internetového a mobilního obchodu.

2016-04-14 08:57:55 Více


MESPO podporuje mezinárodní vědecko-technickou spolupráci

Inženýrská akademie České republiky je i v roce 2016 jedním z odborných garantů veletrhů FOR ENERGO, FOR INDUSTRY a FOR INFOSYS. Na svém stánku Inženýrská akademie České republiky bude informovat o svých činnostech, činnostech svých odborných sekcí a o aktivitách podpory mezinárodní spolupráce v inženýrském výzkumu, zejména pomocí projektu MESPO. Tento projekt podporuje účast českých vědeckovýzkumných institucí, vědců a odborníků v mezinárodních programech výzkumu a vývoje a podává informace o možnostech mezinárodní spolupráce v oblastech:

- evropských programů mezinárodní spolupráce ve výzkumu a vývoje,

- mezinárodních bilaterálních dohod o vědecko-technické spolupráci,

-dalších možností individuální mezinárodní spolupráce mezi výzkumnými a inženýrskými institucemi.

Na stánku budou poskytovány informační i poradenské činnosti týkající se expertních činností Inženýrské akademie ČR. Kontaktní osobou je Ing. Petr Hladík, Ph.D., FEng. na hladik@tc.cz.

 

2016-04-11 15:51:13 Více


Multifunkční nástroj TRINOXFLEX mezi novinkami veletrhu FOR INDUSTRY

FLEX je tradiční renomovaný výrobce elektrického ručního nářadí. Promyšlený systém pro opracování kovů je letos rozšířen o multifunkční nástroj TRINOXFLEX. Jde o satinýrovací brusku BSE 14-3 100 a pásovou brusku na trubky BRE 14-3 125, pracující s jednou pohonnou jednotkou. Díky bezpečné a důmyslné výměně nástrojů přináší zpříjemnění, zjednodušení a zrychlení práce.

http://www.flex-tools.cz

 

2016-04-07 11:11:00 Více


Nové technologie na stánku Technologického centra AV ČR

Technologické centrum AV ČR jako jeden z garantů letošního ročníku veletrhů FOR ENERGO, FOR INDUSTRY a FOR INFOSYS  nabízí opět na svém stánku širokou škálu nových technologií  z  různých oblastí.  Letošní ročník  bude věnován  převážně  nové baterii HE3DA  pana Ing. Procházky, který bude vystavovat fotovoltaickou elektrárnu stabilizovanou právě touto baterií.  Z dalších technologií se představí vodní elektrárny firmy ELZACO, která se věnuje již 25 let nejen výstavbě nových elektráren, ale především renovaci a znovuuvedení starších elektráren do provozu.  V neposlední řadě firma také vyvíjí i jednoúčelové stroje dle přání zákazníka.  O cenu GRAND PRIX bude soutěžit i větrné čerpadlo Pavola Floriše, který v loňském roce získal ocenění KUTIL roku.  V rámci veletrhu FOR INDUSTRY budou hlavním exponátem TiO2 nátěry firmy Advanced Materials JTJ se samočistící schopností vhodné pro interiéry i exteriéry, bazény atd. 

2016-04-04 11:24:25 Více


Bulharská firma EMKA JSC hledá spolupráci s místními výrobci motorů, transformátorů, svařovacích zařízení, čerpadel

Veletrhu FOR ENERGO se letos zúčastní i bulharská společnost EMKA JSC, která se zabývá výrobou izolovaných kabelů a vodičů,smaltovaných měděných drátů,cívkových drátů a PVC směsí pro výrobu kabelů.

 

 

Na Jarních průmyslových veletrzích hledá spolupráci s místními výrobci motorů,elektrických motorů, transformátorů, svařovacích zařízení, čerpadel. Společnost také hledá spolupráci s distributory a obchodními společnostmi, které se zabývají izolačními kabely a vodiči.

Pokud máte zájem o setkání a domluvení obchodní schůzky s touto firmou, čtetě dále...

2016-04-01 11:45:06 Více


Jak se bránit proti kybernetickým útokům?

Zveme návštěvníky i vystavovatele na přednášky: „O kybernetické kriminalitě včera, dnes a zítra“, kterou zajistí prof. Ing. Vladimír Smejkal, CSc. LL. M. Přednáškou „Kyberkriminálníkem snadno a rychle“ Vás provede Michal Valášek, Microsoft Most Valuable Expert, programátor a odborník na počítačovou bezpečnost.

Tematicky se odborníci budou zabývat otázkami zločinů ve virtuálním prostoru, útoky proti technologickým systémům, prognózou dalšího vývoje kyberkriminality. Přednášky jsou bezplatné. Pro účastníky je připravena kniha Prof. Smejkala "Kybernetická kriminalita", kterou si mohou na místě objednat se slevou 15%. Přednášky se uskuteční v Konferenčním sálu č. 3, vstupní hala I, v pátek 13. 5. 2016,  od 13h. do 15h. Doporučujeme včasnou emailovou registraci na smejkal@znalci.cz do 10. 5. 2016.

2016-04-01 09:41:55 Více


Nový model universálního soustruhu PINACHO u DK MACHINERY

Společnost DK machinery doplnila již před dvaceti lety své prodejní portfolio o universální CNC soustruhy PINACHO. Tímto krokem rozšířila svou tehdejší nabídku tvářecích strojů také o stroje obráběcí. Společně s dodávkami ohraňovacích lisů, nůžek a laserových obráběcích center se postupně k universálním CNC soustruhům přidala i obráběcí centra. Dále také produkční soustruhy a dlouhotočné CNC automaty tak, aby firma dokázala nabídnout moderní stroje pro tváření i obrábění.

Na veletrhu FOR INDUSTRY bude předveden nový model universálního soustruhu PINACHO ST 225 x 1000 vybavený hydraulickým upínáním a automatickou nástrojovou hlavou pro dvanáct nástrojů. Tedy v konfiguraci umožňující použít tento stroj jak pro kusovou, tak i pro opakovanou středně sériovou výrobu, to vše s vynikajícím poměrem cena/výkon. Za divizi tváření bude k vidění ohraňovací lis APHS v délce 1250mm s tonáží 40t. Tento lis bude vybaven špičkovým řídícím systémem Delem s dotykovou obrazovkou, který může být dodán ke všem délkám a výkonům našich ohraňovacích lisů. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i vynikající kompatibilitu s externím SW.

2016-03-29 16:37:11 Více


Chcete vidět předního dodavatele CAx/PLM technologií a platinum partnera společnosti SIEMENS Industry Software?

Úspěšnost společnosti AXIOM TECH s.r.o. je postavena především na stabilním týmu špičkových odborníků, kteří dokáží pružně aplikovat nejmodernější IT technologie na konkrétní požadavky zákazníků.

Jejich řešení je založeno na produktech z portfolia společnosti Siemens Industry Software, a to NX, TEAMCENTER, SOLID EDGE, TECNOMATIX, FEMAP a dále na software VERICUT.

Součástí komplexního CAx systému NX je i modul pro obrábění NX CAM. Tento modul nabízí univerzální prostředí pro kompletní řešení technologií obrábění. Systém NX CAM není ale pouze o možnostech v programování. Je nutné zajistit celou řadu dalších komponent, jako jsou postprocesory, případně simulační modely strojů. Přijďte se podívat na expozici a na vlastní oči zhodnotit funkčnost systému NX CAM ve spojení s předním výrobcem obráběcích strojů TAJMAC-ZPS, a.s.

2016-03-29 14:29:05 Více


AXA CNC stroje s.r.o. na veletrhu FOR INDUSTRY

Společnost AXA CNC stroje s.r.o. v dnešní podobě je na trhu již 16 let a je rozdělena na dvě divize. První se zabývá výrobou obráběcích strojů a zařízení, druhá divize společnosti komerčně obrábí na strojích AXA díly pro letecký průmysl, formy a další tvarové prvky. Začátky společnosti před spojením s německou firmou AXA Entwicklungs- und Maschinenbau GmbH se datují do počátku 90. let, kdy fungovala jako strojírenská společnost se zaměřením na generální opravy strojů a obrábění technologicky složitých tvarových výrobků.

2016-03-29 10:04:18 Více


Jak na pokrytí kritických procesů při návrhu a výrobě formy

Společnost TD-IS, s.r.o. představí řešení  podporující optimalizaci kritických procesů při vývoji a výrobě výrobků. Portfolio produktů vlastního vývoje i aplikací od renomovaných společností jako jsou Autodesk a Oracle zahrnuje DMS / PLM / ERP a CAD/CAM/CAE.  Jsou specializovaným partnerem pro Product Design & Manufacturing Simulations společnosti Autodesk.

Můžete také shlédnout, jak s Inventorem HSM programovat obráběcí centra ve spolupráci s AXA - CNC Stroje s.r.o. Přijďte si poslechnout prezentaci společnosti TD-IS V pátek 13. 5. od 9:30 hod. v konferenčním sále č. 3 ve vstupní hale.

2016-03-22 16:04:33 Více


Kovoobráběcí stroje značky Bernardo

Společnost BOUKAL s.r.o. se na letošním ročníku opět představí s kovoobráběcími stroji značky Bernardo s výhradním zastoupením pro celou ČR. Na stánku naleznete malé i velké stroje vhodné do výrobních hal nebo pro školní výuku. Mimo samotného prodeje strojů umí společnost Boukal nabídnout i další služby, jako je poradenství, záruční a pozáruční servis, ustavení a zaškolení. Přijďte se poradit, nebo si jenom popovídat o kovoobráběcích strojích!

2016-03-21 15:42:34 Více


Kardex Remstar - automatizované skladovací systémy pro efektivní vychystávání

Kardex Remstar je jedním z předních světových výrobců automatizovaných systémů skladování a vychystávání výtahového typu ShuttleXp® a typu páternoster MegamaRS®. Můžete se těšit na moderní skladovací systémy, které umožňují co nejefektivnější skladování a vychystávání zboží. Díky flexibilní konstrukci se přizpůsobují prostorům skladu tak, aby maximálně využívaly prostor, šetřily místo, a tím i peníze. S jejich pomocí lze dosáhnout až o 80 % efektivnějšího využití skladového prostoru. Kardex představí novou generaci softwaru pro správu skladu Power Pick Global, který obsahuje celou řadu nových funkcí pro efektivnější a rychlejší vychystávání a jednodušší sdružování objednávek. Software umožňuje zlepšení materiálových toků a výrazně zkracuje prostoje obsluhy. Více na www.kardex-remstar.cz

2016-03-08 15:27:38 Více


Společnost Advantage, poskytovatel zařízení pro povrchové úpravy, letos na veletrhu FOR INDUSTRY mimo jiné předvede 2 obráběcí stroje firmy OTEC

Jedním z nich je DF 5HD – vlečné omílací zařízení - obrobky jsou vlečeny vysokou rychlostí kruhovým pohybem nádobou s brusným nebo lešticím granulátem. Rychlým pohybem vzniká vysoký přítlačný tlak mezi obrobkem a technologickým prostředkem, kterým se docílí v nejkratším čase optimálního výsledku opracování ve formě přesného zaoblení hran, vyhlazení nebo vysoce lesklé finální úpravy v kvalitě ruční politury. Tato řada umožňuje použít až 10 držáků na obrobky.

Druhým strojem je pak CF18 – stroj pro jemné obrábění na principu otáčejícího se disku - brusný materiál se otáčí díky otočnému disku, který tvoří dno nádoby a který je od stěny nádoby oddělen nastavitelnou mezerou. Mezera může být až nulová a lze tak obrábět i velmi malé díly, např. soustružené díly o pr. 0,5mm a tloušťkou materiálu pouhých 0,08 mm.

Jde o velmi efektivní postup pro finální úpravu v masovém měřítku.

2016-03-07 15:53:21 Více


Jen správně nasazený informační systém je klíčem k úspěchu

Mobilní práce s firemními daty, personalizace výstupů, využívání cloudu, nebo elektronizace dokumentů – to je jen několik z řady aktuálních trendů v oblasti podnikových informačních systémů, kterým se bude věnovat konference Firemní informační systémy, která se koná 22.3.2016 a pořádá ji společnost Best Online Media. Odbornou záštitu nad konferencí má magazín BusinessIT.

Konference nabízí odpovědi na aktuální a často řešené otázky: Jaké možnosti dnes nabízejí moderní informační systémy a jaké jsou konkrétní přínosy aktuálních inovací pro byznys? Jak informační systémy využít tak, aby organizaci přinesly co největší prospěch? Jaké jsou nejnovější trendy v této oblasti a jaký vývoj můžeme očekávat v nadcházejících měsících?

Návštěvníci si vyslechnou mimo jiné přednášky na témata: Zásadní trendy v oblasti podnikových informačních systémů, Kvalitní podnikový software jako základ úspěšné firmy, Outsourcing dokumentových procesů jako alternativa k nákupu IS, Zkušenosti z reálného projektu zefektivňování přístupu k informačnímu systému.

2016-03-07 15:21:50 Více


JC-Metal představí na FOR INDUSTRY novinky ze světa svařování

V letošním roce se návštěvníci veletrhu mohou těšit na nové řady upínek JC-Metal a také na novinku firmy Siegmund - stoly a příslušenství Systém 22, který vznikl na základě požadavků zákazníků z celého světa. Kromě klasických výhod stavebnic Siegmund,  přináší Systém 22 novou velikost systémových otvorů a tvoří tak velikostní mezičlánek mezi stávajícími Systémy 16 a 28. Firma JC-Metal s.r.o. je tradičním výrobcem upínací techniky pro svařování s již 19ti letou tradicí na trhu a je též výhradním distributorem svařovacích stavebnic Siegmund pro Českou a Slovenskou republiku.

Další novinky a aktuality ze světa svařování můžete sledovat na FB profilu JC-Metal nebo na webových stránkách www.jcmetal.cz

 

2016-03-02 10:25:25 Více


Prezentace „Industry 4.0 – Budoucnost IT v průmyslu“ na veletrhu FOR INDUSTRY

Podnikatelské prostředí se neustále mění a průmysl nevyjímaje. Změny, nové vynálezy a výzkum za posledních několik let výrazně změnily samotné fungování podniků, jejich podnikové procesy, způsob jakým se řídí podnik i způsob, kterým sbírají a analyzují data. V dnešní době jsou firmy schopné shromažďovat množství dat z různých míst – od výrobní linky až po data zadaná manuálně do účetního systému. Budoucnost průmyslu tedy leží v IT řešeních, která napříč celou organizací zabezpečí jednotný interface, data potřebné pro lepší proces rozhodování na jednom místě nebo jednotné výrobní i řídící podnikové procesy.

Přijďte si poslechnout prezentaci společnosti Unicorn Systems na téma „Industry 4.0 – Budoucnost IT v průmyslu“ v pátek 13. 5. od 9:00 hod. v konferenčním sále ve Vstupní hale II.

2016-02-29 10:50:43 Více


25.mezinárodní konference MĚŘICÍ TECHNIKA PRO KONTROLU JAKOSTI

Česká metrologická společnost, která se také představí na veletrhu FOR INDUSTRY 2016, vás zve na 25. mezinárodní konferenci s tématem MĚŘICÍ TECHNIKA PRO KONTROLU JAKOSTI. Součástí budou výstavy měřicí, kontrolní a zkušební techniky. Potřebné informace pro svou práci mohou získat i pracovníci ČMI, autorizovaných metrologických středisek, akreditovaných kalibračních a zkušebních laboratoří, akreditačních, popř. certifikačních orgánů a pedagogové odborných vysokých a středních škol.

2016-02-25 14:12:43 Více


Společnost TEXIMP představí 3 až 5-ti osé vertikální vysokorychlostní obráběcí centrum HAAS

V řadě průmyslových oborů je dnes populární obrábění v 5 osách, které zrychluje výrobu a zvyšuje přesnost. Haas Automation nabízí širokou řadu pětiosých vertikálních obráběcích center DT-1, DT-2, DM-1, DM-2, které budou na veletrhu FOR INDUSTRY prezentovány na stánku společnosti TEXIMP. Tato dynamické obráběcí centrum s velmi krátkou dobou výměny nástroje je vhodné pro sériovou výrobu s požadavkem na krátké časy obrábění.

2016-02-05 13:02:02 Více


Společnost Pružiny Praha představí novinku - pružiny z nekruhových drátů a prodej kalených planžet

Společnost Pružiny Praha vyrábí pružiny a tvarové díly z drátů a kalených pásků pro všechna odvětví průmyslu.

Od letošního roku společnost vyrábí pružiny a kroužky z drátů čtvercového a obdélníkového průřezu.

Další novinkou je prodej kalených planžet z uhlíkových i nerezových ocelí od tloušťky 0,1 mm.

2016-01-25 09:19:09 Více


Úřad průmyslového vlastnictví na veletrhu FOR INDUSTRY

Úřad průmyslového vlastnictví je jedním z ústředních orgánů státní správy České republiky a plní kromě funkce patentového a známkového úřadu také funkci speciálního informačního centra průmyslového vlastnictví. ÚPV se zabývá vzděláváním veřejnosti o průmyslových právech formou e-learningových kurzů a pravidelných seminářů. V posledních několika letech se snaží vzdělávat o průmyslových právech také děti a mládež na základních a středních školách. Pro ně má připraveny přednášky a výukové materiály, které poutavou a zábavnou cestou objasňují problematiku průmyslových práv. Řadu průmyslově právních informací Úřad veřejnosti zprostředkovává také prostřednictvím Internetu. Na Internetu jsou k dispozici také rešeršní databáze – je to databáze patentů a užitných vzorů, databáze ochranných známek, databáze průmyslových vzorů a databáze označení původu a zeměpisných označení. V těchto systémech je možné bezplatně provádět informativní rešerše.

Na stánku Úřadu průmyslového vlastnictví mají návštěvníci možnost se seznámit s informacemi a národními i zahraničními informačními databázemi průmyslových práv, které ÚPV zpřístupňuje na svých internetových stránkách, a se způsobem, jak si v nich vyhledat informace o stavu techniky a také konzultovat různé otázky související s oborem průmyslových práv.

2016-01-19 11:00:35 Více


PF 2016

Vážení vystavovatelé, návštěvníci,


děkuji za vaši přízeň a projevenou důvěru v roce 2015. Přeji vám klidné vánoční svátky a hodně spokojenosti a úspěchů do roku následujícího.


Těším se na naši společnou cestu v roce 2016. 

Tomáš Kotrč

generální ředitel ABF, a.s.


2015-12-22 12:35:29 Více


Ohlédnutí za Rokem průmyslu a technického vzdělávání

V průběhu celého roku 2015 podporoval Svaz průmyslu a dopravy ČR zájem o technické vzdělávání společně se zástupci firem, škol a mnoha organizací a institucí, ale i vládní politici, kteří slibují pokračovat v podpoře technického vzdělávání a zejména v požadovaných úpravách financování školství. Společnost ABF, a.s. se také zapojila do této kampaně.

Během roku se po celé republice uskutečnilo více než 400 akcí, a i když je jisté že vzdělávací systém nelze změnit za pouhý rok, podařilo se v některých oblastech propojit firmy a školy, zorganizovat exkurze žáků,  regionálních setkání zástupců škol, firem a veřejné správy, pořádat soutěže či dny otevřených dveří i odborné veletrhy.

Cílem bylo přispět k popularizaci technických oborů a poukazovat na přetrvávající bariéry v jejich vnímání, například průzkumem mezi rodiči žáků ZŠ. Na www.rokprumyslu.eu jsou prezentována klíčová odvětví, nabídky technického vzdělávání, příklady dobré praxe, informace o prosazovaných systémových změnách i volnočasových aktivitách vážících se k technice a průmyslu. Zde jsou také umístěny desítky videoreportáží z akcí kampaně i atraktivní animovaný videospot, který je k dispozici a využití.

Rodičům by při rozhodování o tom, na jakou střední školu poslat své dítě, měla pomoct ojedinělá elektronická publikace pod názvem Almanach technického vzdělávání. Ačkoliv Rok průmyslu a technického vzdělávání končí, Svaz průmyslu a dopravy bude dál aktivně podporovat technické vzdělávání s prioritním cílem působit na změny legislativy a na vzdělávací systém.

2015-12-18 15:50:03 Více


Mezi vystavovatele se vrací společnost TAJMAC-ZPS

Mezi vystavovatele veletrhu FOR INDUSTRY se v roce 2016 opět vrací firma TAJMAC – ZPS, která se zúčastní se třemi stroji na ploše cca 200 m2. Dvěma dlouhotočnými automaty a jedním obráběcím centrem. Jako atrakci pro návštěvníky přiveze i rally speciál v brandu TAJMAC-ZPS. Ředitel divize Manurhin Tomáš Dederle k účasti dodává: „My v TAJMAC-ZPS ve Zlíně jsme přesvědčeni, že pražskou výstavu potřebujeme. Vzhledem k časové náročnosti a věčné přestavbě dálnice D1 se spousta zákazníků z oblasti Prahy a z oblastí na sever, západ a jih od Prahy do Brna vůbec nevypraví.  Ano, návštěvnost veletrhu FOR INDUSTRY není dle potřeb naší společnosti vyhovující.  Ale těžko můžeme očekávat, že se zvýší, pokud se nezvýší i počet vystavujících firem. Na veletrhu je nutné posílit obory dodavatelů nástrojů a příslušenství a řadu dodavatelů strojů. Veletrh FOR INDUSTRY má ambici stát se do budoucna specializovaným veletrhem zaměřeným na obrábění a opustit svůj charakter všeobecného průmyslového zaměření. A je pouze na nás, jestli tuhle transformaci chceme nebo ne, jestli pro nás je nebo není obchodně zajímavá.  Pro TAJMAC-ZPS zajímavá je. Česká republika je pro nás klíčovým trhem“.

2015-12-01 10:30:59 Více


Upozornění pro vystavovatele

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.
Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

2019-01-03 16:48:15 Více


Software a služby nejen pro strojírenské firmy

Na veletrhu FOR INDUSTRY se poprvé představí Společnost TPV group s.r.o., která se specializuje na vývoj a implementaci systému TPV2000. Dále se zabývá distribucí konstrukčního systému Solid Edge, obráběcího systému CAM Express a systému na správu dat Teamcenter od firmy Siemens PLM Software. Všechny produkty implementujeme, školíme a následně poskytujeme technickou podporou.

2015-11-25 13:04:03 Více


Přípravy na 15. ročník veletrhu FOR INDUSTRY v plném proudu

Další ročník mezinárodního veletrhu strojírenských technologií se uskuteční na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany od 10. - 13. května 2016 v rámci jarních průmyslových veletrhů pro odbornou veřejnost.                                                               
Vystavovatelé předvedou pestrou nabídku nových produktů a technologií, připraveny budou i tematické přednášky a semináře. Pro návštěvníky bude připravena prezentace významných tuzemských i zahraničních firem. Už nyní jsou přihlášeny například firmy Mitutoyo Česko s.r.o., ATEQ Sp, z.o.o., Jiří Štěpánek – INDEVA, DEOM s.r.o, Kasys s.r.o., Advantage-Fl.cz s.r.o., ITFuture s.r.o. mnoho dalších.

Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky a produkty do soutěže GRAND PRIX. Ocenění TOP EXPO si pak odnesou nejpůsobivější expozice veletrhu a to do 50m² a nad 50 m².

2015-09-30 14:35:36 Více


Jarní průmyslové veletrhy v roce 2016 delší o den za stejnou cenu

 Již tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D, veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT.
Významnou novinkou je prodloužení termínu konání ze tří na čtyři dny. Ačkoliv se průmyslové veletrhy rok od roku rozšiřují o nové obory, cenová politika zůstává i v roce 2016 stejná. Vstřícná cenová politika pro vystavení strojů a velkých exponátů zůstává také zachována. Přihlášky jsou ke stažení v sekci PRO VYSTAVOVATELE.

2015-09-30 14:13:18 Více
předchozí následující
  Obnovitelná energie
Obnovitelná energie Zaregistrujte svůj produkt do seznamu výrobků a technologií pro NZÚ a Kotlíkové dotace Aktualizované Porovnání nákladů na vytápění. Jaký způsob vytápění je nejvýhodnější? Tepelné čerpadlo s fotovoltaikou snižuje účty za elektřinu a šetří životní prostředí Program konference TZB-info Rekonstrukce a provoz bytových domů 2021 Tržní nástroj podpory OZE, který funguje: PPA smlouvy Nebojte se montáže fotovoltaiky během zimy
Závěrečná zpráva 2018

Závěrečná zpráva 2017

Závěrečná zpráva 2016

Závěrečná zpráva 2015

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje